Конференція “IT бізнес в культурному середовищі України. Діалог бізнесу і влади”
01.10.2016
0

l3

Асоціація «Ліга інформаційних технологій» та Комітет з питань інформатизації та зв’язку Верховної Ради України запрошує Вас взяти участь в конференції «IT бізнес в культурному середовищі України. Діалог бізнесу і влади ».

 

Коли: 10 квітня 2017

Місце: Будинок парламенту України (вул. Банкова, 6-8)

Тема конференції: «IT бізнес в культурному середовищі України. Діалог бізнесу та влади»

Організатор: Комітет з питань інформатизації та зв’язку  Верховної Ради України

За сприяння Асоціації «Ліга Інформаційних Технологій».

Присутні:

1) Директора провідних IT компаній України (Вендори, дистриб’ютори, інтегратори).

2) Керівництво Верховної Ради України, представники Кабінету Міністрів України, представники українських установ та організацій сфери культури, міжнародних організацій.

3) Журналісти та телебачення.

Мета конференції:

  1. Рішення IT – компаній, спрямовані на збереження культурної спадщини (Інформаційні системи, реєстри пам’яток архітектури, архіви тощо)
  2. Виявлення проблем які існують в IT – співтоваристві. Діалог і взаємодія з органами влади.
  3. Що заважає IT – бізнесу вкладати в культуру України?

 

ТЕМА. ІТ бізнес в культурному середовищі України. Діалог бізнесу та влади.

 

МЕТА. Визначення ролі ІТ бізнеса в культурному середовищі (збереженні культурної спадщини України): технології, фінанси, патронатна діяльність інше.

 

ПРОБЛЕМА. ІТ бізнес недостатньо представлений у культурному середовищі України. Хоча використання ІТ та побудова різноманітних інформаційних систем у проектах розвитку та збереженні культурного надбання нашого народу можуть бути дуже корисними.

DATA центри, інформаційні системи, побудова цифрових систем відеоспостереження та й взагалі використання аппаратно-програмного комплексу галузі повинно використовуватись повною мірою.

Політикум України сприймає ІТ бізнес не зовсім правильно. Політикум користується можливостями, які надає їм галузь, але діалогу та сприяння цій галузі фактично немає.

 

ЧОМУ ІТ? На сьогоднішній день IT бізнес – це найдинамічніша галузь в Україні. У ній задіяно прямо і опосередковано більш ніж 300 тисяч людей, висококваліфікованих та освічених фахівців. Велика кількість підприємств мають філії за кордоном, а закордонний ІТ бізнес представлений в Україні. Активно йде процес обміну фахівцями Сходу та Заходу. Фактично ця галузь є мостом між Європою та Україною. Є всі підстави стверджувати, що галузь ІТ є «драйвером» культурних змін.

 

ДІЯ. За участю громадської організації розпочати діалог між владою та ІТ бізнесом, шляхом конференцій, семінарів, круглих столів на постійній основі.

 

На конференції планується підняти питання використання ІТ у збереженні культурної спадщини України, організаційні заходи в цьому напрямку.

Конференція складається з трьох частин.

Перша частина це теоретичне підґрунтя використання ІТ в культурному житті країни. Різноманітні організаційні заходи в збереженні історичних пам’яток країни, юридичні моменти. Міжнародний досвід. Участь ІТ компаній в культурних заходах.  Погляд на проблеми культурного життя країни з боку ІТ.

Друга частина це практичне використання ІТ. Створення інформаційних систем, використання різноманітних систем безпеки у збереженні культурної спадщини, контроль та моніторинг стану пам’яток архітектури та інших культурних цінностей, створення та ведення реєстру культурних цінностей, web-технології.

Третя частина це діалог між ІТ компаніями та владою, щодо вдосконалення взаємодії між ними в питанні збереження культурної спадщини (заохочення компаній, вдосконалення юридичної бази, інше). Безпосереднє спілкування з політиками, народними депутатами, членами уряду, представниками Кабінету Міністрів, міністерств та відомств.

 

Контакти організаторів:

Асоціація «Ліга інформаційних технологій»

тел: 067-276-94-36