Новини
Україна має IT потенціал.
06.02.2016
0

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк відкрив перший в Україні некомерційний інкубатор IT-проектів на основі відкритих даних – “1991 Open Data Incubator”.

Під час відкриття голова уряду заявив: “Ця країна має всі шанси стати лідером в Європі, тому що у нас є найважливіший потенціал – інтелект. Якщо ще десять років тому всі думали, що найважливіший потенціал – це газ або нафту, то подивіться на ціни і запитайте у росіян. Якщо раніше весь світ думав, що основний капітал – це грошовий капітал, в заводах … то зараз я вважаю, що сильний мозок, тільки сильний талант і розум здатні розвивати все інше “, – сказав він.

За його словами, в сучасному світі кожна людина, що має ідеї, розум, талант і бажання, є основним драйвером. Він закликав присутніх не зупинятися в саморозвитку, тому що “якщо кожен буде робити сам себе, ми зробимо нашу країну”.

“Нема кого чекати і думати про те, що хтось прийде і щось змінить. Ви ж не чекаєте, правда? Ви самі робите. І якщо ми разом будемо рухатися …, Україна буде лідером”, – підсумував Прем’єр-міністр.

Разом ми зробимо країну!